ما که هستیم

ما تیم پویا از توسعه دهندگان ، طراحان و کارشناسان شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت که در حال فعالیت در حوزه اولین دنیای موازی بر پایه متاورس میباشیم .

ما ساختاری هدفمند را برای جامعه ایرانی به ارمغان آورده ایم که در آن کسب درآمد ، آموزش و فرهنگ سازی ، اشتغالزایی ، کارآفرینی از نکات حائز اهمیت میباشد و هدف ما توسعه ساختار منسجم بر پایه تکنولوژی روز است .

تیم متارنگ

حسین قدیری

مدیر عامل / بنیان گذار

ارتباط فیزیکی میان انسان ها روز به روز محدود تر خواهد شد چراکه سیاست های کشنده بشر درحال توسعه است . برای نجات آینده میبایست بخشی از زندگی به جهان موازی انتقال یابد .

امیر مدنی فر

مدیریت توسعه / بنیان گذار

آگاهی بشر در روزمرگی خلاصه نخواهد شد و برای کسب آگاهی تنها مطالعه لازمه آن نیست . شناسایی شباهت میان انسان واقعی و انسان مجازی در آینده بسیار سخت خواهد بود و این چیزی است که من به دنبال آن هستم .

سعید زاجکانی

نویسنده

جهان راچه درحقیقت و چه موازات آن در متاورس , این عملکرد انسان است که می سازد .عملکردی که نتیجه کنش و واکنش ها در مقابل دونیروی مخالف در جهان است و ما در متاورس رنگ در تلاشیم تا این عملکرد را برای ساخت جهانی بهتر بهینه سازیم .

مرضیه ثاقب علی زاده

توسعه دهنده GIS و محیط سه بعدی

علم و فناوری متناسب با نیاز انسان توسعه نخواهد یافت و من به دنبال نیاز های آینده بشر هستم تا بتوانم اولویت های زندگی در دنیای موازی را تفکیک ، یکپارچه و توسعه دهم . چشم انداز من آینده ای موازی و خدماتی لحظه ای است که استهلاک و اصطکاک در آن برای شهروندان معنی و مفهونی نخواهد داشت .

مهدی غلامحسینی

توسعه دهنده فرانت اند

من از کودکی علاقه زیادی به تکنولوژی های روز دنیا داشتم وهمیشه سعی دارم که علم و دانش خودم را درزمینه تکنولوژی بروز نگه دارم و این دانش کسب شده را در زندگی‌ام استفاده کنم

بنیامین نوری

توسعه دهنده

بنده برنامه نویس هستم و به رشته خود عشق می ورزم بنده در ضمینه های مثل سایت (فرانت وبک اند ) -بازی سازی - برنامه نویسی اندرویدو حتی برنامه ای سیستمی c++, .. کار کرده ام

عباس آجورلو

برنامه نویس بک اند

همیشه بر این باور بوده ام همکاری و همدلی رمز موفقیت در همه کارهاست. با امید و توکل به خدا به عنوان یک عضو پروژه بزرگ متارنگ تمام تلاش خود را خواهم کرد تا این پروژه را به رشد و شکوفایی برسد.