MetaRGB
نمای کلی خط مشی و رازداری شرایط خدمات

خط مشی و رازداری

خط مشی و رازداری

توضیح می‌دهد چه اطلاعاتی را و به چه علت جمع‌آوری می‌کنیم، چگونه از آنها استفاده می‌کنیم، و چگونه می‌توان آنها را بازبینی و به‌روزرسانی کرد.

خط‌مشی رازداری ما را بخوانید

شرایط خدمات

شرایط خدمات

قوانینی را توضیح می‌دهد که هنگام استفاده از سرویس‌هایمان با آنها موافقت می‌کنید.

شرایط سرویس ما را بخوانید

مرکز ایمنی متاورس رنگ

مرکز ایمنی متاورس رنگ

ساخت محصول برای همگان به معنی محافظت از کسانی است که از این محصولات استفاده می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امنیت داخلی، تنظیمات حریم خصوصی و ابزارهایی جهت کمک به تنظیم قوانین پایه دیجیتال برای خانواده‌تان به‌صورت آنلاین، از مرکز ایمنی متاورس رنگ دیدن کنید.

"درحال ویراستاری " کاوش در کارهایی که برای حفظ ایمنی شما انجام می‌دهیم

حساب متاورس رنگ

حساب متاورس رنگ

کنترل حسابتان را در دست داشته باشید، از آن محافظت کنید و امنیت آن را حفظ کنید، همه در یک جا. حساب متاورس رنگ شما دسترسی سریع به ابزارها و تنظیماتی را برای شما امکان‌پذیر می‌کند که به شما در حفاظت از داده‌ها و حریم خصوصی‌تان کمک می‌کنند.

"درحال ویراستاری " بازدید از حساب متاورس رنگ

اصول حریم خصوصی و امنیتی ما

اصول حریم خصوصی و امنیتی ما

ما حریم خصوصی‌ای ایجاد می‌کنیم که برای همه مناسب باشد. این مسئولیتی است که با ایجاد محصولات و سرویس‌های رایگان و دسترس‌پذیر برای همه همراه است. ما به این اصول اتکا داریم تا راهنمایی برای محصولات، روندها و کارکنانمان برای محرمانه، ایمن و مصون نگه‌داشتن داده‌های کاربرانمان باشد.

"درحال ویراستاری " کاوش در اصول حریم خصوصی و امنیتی ما

راهنمای حفظ حریم خصوصی محصولات متاورس رنگ

راهنمای حفظ حریم خصوصی محصولات متاورس رنگ

از آنجایی که از VOD ها، جستجو، محیط های سه بعدی و سایر محصولات متاورس رنگ استفاده می‌کنید، این توانایی را دارید که اطلاعات شخصی و سابقه استفاده خودتان را کنترل و محافظت کنید. راهنمای حفظ حریم خصوصی محصولات متاورس رنگ می‌تواند به شما کمک کند در مورد چگونگی مدیریت برخی از ویژگی‌های حریم خصوصی که در محصولات متاورس رنگ از قبل تعبیه شده است، اطلاعاتی به دست آورید.